Jūrmalā noslēdzies “Rudaga Dice Chess Summer” turnīrs

09.09.2020
Nolikums
Chess Results

22. augustā “Semarah Hotel Lielupe” noritēja kārtējais “Dice Chess Rudaga” turnīrs. Spēlētājiu noskaņojums bija pacilāts, un kas nepārsteidza, zāle bija pilnāka kā jebkad agrāk. Dice Chess fanu auditorija pieaug un šoreiz turnīrā piedalījās 78 dalībnieki, kam pat Covid-19 nekļuva par šķērsli!
Šajā augstajā konkurencē visvairāk paveicās Mihailam Gutmanam, kurš ieguva 11 punktus no iespējamajiem 12, kas rezultējās ar pirmo vietu. Otro vietu izcīnija jaunais dalībnieks Ņikita Goļikovs ar 9 punktiem. Trešo vietu, arī ar 9 punktiem, ieņēma mūsu pastāvīgais sacensību dalībnieks, gandrīz jau īsts Dice Chess meistars – Konstantīns Gudovskis. Ceturto vietu ieņēma liels šaha cienītājs – Uldis Melderis arī ar 9 punktiem. Piekto vietu ieņēma apburošā Larisa Gordijeviča – 9 punkti. Īsts mūsu spēles fans Aleksandrs Brikers ierindojās sestajā vietā ar 8,5 punktiem. Septītā vieta tika Fide šaha meistaram Iļjam Semjonovam – 8 punkti, un astotā vieta nacionālajam meistaram šahā Aleksandram Jazdanovam – arī 8 punkti. Jauniešu balvu ieguva YouTube blogeris un šahboksa čempions Maksims Golubovskis. Dāmu balvu izcīnija dzīvespriecīgā Anastasija Parhomenko. Jaunākā dalībnieka titulu saņēma Božens Gaidis – 5 gadus vecs šahists.

Featured image for Jūrmalā noslēdzies “Rudaga Dice Chess Summer” turnīrs

Sākot ar šo turnīru ieviesām jaunu tradīciju, turpmāk mēs piešķirsim nejauši izvēlētam dalībniekam stikla šaha kauliņu- mūsu spēles simbolu. Par pirmo mūsu simbola īpašnieku kļuva brīnišķīgais mūsu YouTube kanāla autors Ivans Koļesņikovs.
Pateicamies visiem turnīra “Dice Chess Rudaga” dalībniekiem un organizatoriem. Gaidīsim visus uz pirmo Latvijas Dice Chess čempionātu, kas notiks viesnīcā “Hotel Jurmala Spa”, 13. septembrī, plkst. 12.00.

Lai sekotu notikumiem, sekojiet mums sociālajos tīklos!